HOGWARTS ÖĞRENCİLERİ!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGWARTS ÖĞRENCİLERİ!

Bu sıtede hogwarts okulumuza katılabılırsınız.Öğrenci ve öğretmen alımları başlamıştır!!!Ders zamanı!!! Tabii dersler sıkıcı ama hogwartsda olaylar hiç de sıkıcı değil :D

AnasayfaBina yerleştirme EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bina yerleştirme

+4
Prof.Billie Joe
Eldar Galdruid
Josh Darknight
Ellandra black
8 posters
YazarMesaj
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 9:43 pm

Üyelerimiz hoşgeldiniz!Eğer tam bir öğrenci olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!Seçmen şapka sizi binalara koyacaktır ve her sene bir şiir ile sizi karşılayacaktır.Bir binaya girmek için yapmanız gereken:
1-Kendinizi tanıtmak
2-Aile tarihinizi yazmak.

Fakat bunları yaparken:

Ben kırmızı rengi çok severim.Zaten çok da cesurumdur.Gryffındorlu olmak istiyorum

ya da

Benim bütün ailem ravenclaw'lıdır ve bende ravenclaw da olacagım.Zaten zekam da uygun

Gibi şeyler yazmanız yasaktır.Sadece kişilik özelliklerinizden bahsedin mesela benimki:

Ben insanları yönetmeyi severim.Ki bu yüzden yönetmen olmak istiyorum.Ön planda olmak benim için önemlidir ve en belirgin yeteneğim insanlara istediğimi yaptırmamdır.Bu yeteneği hangi yönde kullanırsam kullanayım hep ön plandayımdır.

Bu tarzda.Benım bu anlatımla nereye girebileceğimi yazmıyorum yoksa bazı çakallar taklit etmeye çalışabilir Razz

Şu anda bir SEÇMEN ŞAPKA arıyorum ve o zamana kadar ben sizleri yönlendireceğim.
İYİ SENELER!!!
XOXOXOX

Ellandra black(Hogwarts okul müdüresi Very Happy)
http://hogwarts-story.yetkinforum.com
Josh Darknight
Admin
Josh Darknight

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:44 pm

Ben Josh Darknight
İnsanlar beni kötü olarak tanımlar ben öyle olduğumu düşünmüyorum ama kontrol etmek benim bir gücüm mücadeleciyim rekabeti severim ailem insanlar arasında ün salmıştır genelde asilliğin simgesi olarak biliniriz.
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:46 pm

Josh Darknight demiş ki:
Ben Josh Darknight
İnsanlar beni kötü olarak tanımlar ben öyle olduğumu düşünmüyorum ama kontrol etmek benim bir gücüm mücadeleciyim rekabeti severim ailem insanlar arasında ün salmıştır genelde asilliğin simgesi olarak biliniriz.

MMM...ZOR BİR SEÇİM AMA....

SLYTHERIN!

TEBRİKLER DERS PROGRAMIN MESAJ OLARAK ATILACAKTIR Very Happy

senende basarılar!
Eldar Galdruid

Eldar Galdruid

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:08 pm

Adım Okan ama bizim sınıftan Faruk Hain Loki der... ne alakadır bende bilmem... Saçımın uzun olması tercihimdir. Pis ve gıcık planlarım olduğu hakkında bir iddia var ama... Neyse uzatmıyım... Sinir bozucuyum...
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:13 pm

Hmm gıcık oldugunu bilmen güzel...Ama Yinede karanlık hissediliyor.

SLYTHERİN!

çoğaldı slytherinliler

TEBRİKLER!
xooxx
ella black(hogwarts okulunun müdiresi)
Prof.Billie Joe

Prof.Billie Joe

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:26 pm

ADım Esra ama arkadaşlar Billie yada EsEs der.

İnsanları gıcık etmeyi severim ve aynı zamanda yılanlarıda da severim ( Harbi söylüyom Very Happy ) .. Hırslı gibiyim Very Happy Ve arkadaşlar benim sinsi olduğumu söylerler Very Happy Smile Ve soğukknalı birsiyim .. ve bazen tüm insanlardan nefret ederim .. Slytherin için kötü diyolar .. Bence yanlış .. Slytherin asalet demektir .. Wink
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:30 pm

hmm çok kurnazsın...bu yazıyı bir yerlerden tanıyorum sanki...Zekanı kullanmışsın bunu yazarken...
slytherin lafının geçmemesi lazımdı ama daha yenisiniz kabul edebilirim Very Happy

RAVENCLAW!

TEBRİKLER

xoxox
Esmeraldo

Esmeraldo

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:31 pm

Ben Esmeraldo ama gerçek adım Gaye.Karşımda ki kişiyi yönetmeyi çok severim.
Kendimi sevmem ise bunların içine dahil olan bir şey.Çoğu kişi benim zeki ve pratik
olduğumu söylüyor.Bazen yaptığım tavırlar cesaret ile adlandırılıyor ve benim
asil bir kişiliğe sahip olduğum öne sürülüyor.Macera adı altında olan her şey benim
ilgimi çeker ve her türlü tehlikeye atılmayı kabul ederim.Benim için maceranın
yeri çok ayrı bir şey çünkü.Adalet ; her zaman adaleti savunamıyorum belki ama
en azından adaletli kararlar verebiliyorum diye düşünüyorum.Kendim oluyorum.
Çok azda olsa bir sinsilik var.Eh , o da zaten gereken bir şey diye düşünüyorum.Ama
fazla sinsiliğin her zaman insanlara uğursuzluk getireceğini öne sürmüşümdür.
Yumuşak bir kalbim var ve en ufak şeyde duygulanabiliyorum.Kısacası ben benim.
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:35 pm

İlginç bir biçimde hepinizin anlatımında aynı sinsilik var!
Güzel bir biçimde kendini ifade edebiliyorsun
İki yer arasında kaldım.
Fakat ....

GRYFFİNDOR!

TEBRİKLER!
şu anda gryffindor biraz az durumda ve ilk gryffindor'umuz sensin.Eğer kabul edersen seni gryffindor bina başkanı yapmak isterim.kabul ediyorsan bana baykuş yolla Very Happy
xoxox
Ella black(hogwarts okulunun müdiresi)
Ninota

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:29 pm

Merhaba. Ben Nisa. Yeni üyeyim. Kendimi tanıtayım bakalım...

Çoğu insan beni sever. Very Happy Espiriliyimdir. Okulumda iğrenç espirilerimle ünlüyümdür. Ama çok çabuk sinirlenirim. Smile Birisi canımı sıktığı zaman o kişiyi hiç takmam. Canım ne isterse yapan bir tipim. Kötümser olduğum zamanlar iyimser olduğum zamanlara göre daha baskındır çünkü çabuk kaygılanan biriyim. Aceleciyimdir biraz. Çok heyecanlanırım. Hemen plan yapmaya bayılırım. Mesela yarın bir yere gideceksem geceden hayalini kurar ne yapacaklarıma karar veririm. Biraz da uçarım bunu yaparken o ayrı mesele. Razz Sinirlendimmi harbi sinirlenirim. Ağzıma geleni söylerim. Hayata sürekli pembe gözlükle bakanlardan pek hoşlanmam. Abi olmuyorsa olmuya işte niye iyi bir sebep bulmaya çalışıyorsun ki yani değil mi? Bazı kötü yönlerim olsa da genellikle insanlar beni "tatlı kız" olarak nitelendirir. I love you İnsanları yönetmek hoşuma gider. Umutsuz anlarımda genellikle ya çığlık atarım ya da ağlarım. Embarassed Ben buyum yani. Very Happy
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:33 pm

kolay is!
Durumuna bakılırsaaaa

RAVENCLAW!

TEBRİKLER! GRUPLAR BÖLÜMÜNDEN RAVENCLAW'I BULUP İSTEK GÖNDER!

xooxx
ella black(hogwarts okulunun müdiresi!)
Rosanna Lorena

Rosanna Lorena

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:37 pm

Adım Rosanna Lorena. Gerçek hayattaki adım ise Asena. Herhangi bir olayda karşımdaki bir kişiyi etkim altına alıp, istediğimi yaptırırım. İşe yaramazsa tüm kurnazlığımı kullanıp, yine yaptırırım. Kendimi tamamen çatlak ve gıcık olarak tanımlarım. Hiçbir zaman, kimseyi beğenmem. Aşağılamayı severim. Çok iyi rol yaparım. Kandırıkçıya çıkmıştır adım. Ben buyum işte.
http://harrypotter-fan-hyrn.yetkinforum.com/
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:54 pm

SLYTHERİN!
TEBRİKLER
umarım şu oğlanları dizginleyebilirsin Very Happy
xoxox
Ronald Weasley

Ronald Weasley

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:32 pm

Benim adım İzzet Can Kalender. Muzipim ve lider olmayı severim. Bir grubu yönetmek benim işimdir.
Ellandra black
Admin
Ellandra black

Bina yerleştirme Empty
MesajKonu: Geri: Bina yerleştirme   Bina yerleştirme Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:35 pm

Ronald Weasley demiş ki:
Benim adım İzzet Can Kalender. Muzipim ve lider olmayı severim. Bir grubu yönetmek benim işimdir.
GRYFFİNDOR!!
TEBRİKLER!

bina başkanın esmeraldo ile iyi anlaşırsın umarım
xoxox
ell blakc(hogwarts okulunun müdires)

Bina yerleştirme
1 sayfadaki 1 sayfası